Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k.
Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k.
Polskie Towarzystwo Pożyczkowe powstało w czerwcu 2012r. i działa w sektorze pożyczek pozabankowych. Przedsiębiorstwo, specjalizuje się w doborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. W swojej ofercie posiadamy pożyczki krótkoterminowe. W krótkim czasie otworzyliśmy 25 oddziałów na terenie całego kraju i nie zamierzamy na tym poprzestać. W związku z chęcią dalszego rozwoju, poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu, naszych współpracowników. Pozostawiamy pracownikom możliwość podejmowania samodzielnych decyzji oraz swobodę. Współpracę opieramy na zaufaniu. Tak wypracowany model pozawala stale podnosić jakość naszych usług, co sprawia, iż klienci są zadowoleni ze współpracy z nami i ich grono ciągle się powiększa.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Jeśli jesteś osobą, która spełnia niżej wymienione kryteria, wyślij swoją aplikację:

  • lubisz kontakt z ludźmi
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie pozyskiwania i obsługi klienta
  • dobrze czujesz się, w zadaniowym trybie pracy
  • stawiasz sobie ambitne plany i chcesz od życia więcej niż inni
  • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych
  • chcesz pogłębić swoją wiedzę w zakresie pożyczek, kredytów i windykacji
  • pragniesz zdobyć doświadczenie i budować swoją ścieżkę kariery w branży finansowej

Opis Stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klienta w zakresie sprzedaży pożyczek i monitorowanie terminowości spłaty
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • raportowanie realizacji zadań
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • monitorowanie spłacalności należności
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • wysoka komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • kreatywność i umiejętność właściwej oceny sytuacji
  • mobilność w obrębie podległego terenu sprzedaży - prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia
  • premię uzależnioną od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość rozpoczęcia budowy ścieżki kariery
  • wygodną lokalizację miejsca pracy w centrum miasta
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.