Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/09/2016.

Doradca klienta

opolskie, opolskie

Provident Polska S.A.

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU I ZARABIAJ RAZEM Z NAMI!

ZOSTAŃ DORADCĄ KLIENTA I ROZWIJAJ SWOJĄ KARIERĘ

Dołącz do zespołu profesjonalistów. Pozyskuj Klientów, buduj z nami długotrwałe relacje i doradzaj z wyborze najlepszych rozwiązań.

Współpracuj z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji i 18-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Provident Polska S.A. należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów... Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie firmy sięgają 1880 r. Spółka jest liderem na rynku szybkich pożyczek konsumenckich i jednym z największych brytyjskich pracodawców w kraju.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Bankowość