Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży tytoniowej poszukuje PILNIE dynamicznych Sprzedawców (na pełen etat i nie pełen etat dla studenta) do nowo otwieranego sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi zlokalizowanego w Galerii Solaris w Opolu

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem
  • przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie
  • dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy /również w weekend/
  • statusu studenta - przy współpracy na nie pełen etat
  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole
  • nienagannej prezencji i elokwencji
  • ukierunkowania na cel,
  • uczciwości,

Doświadczenie w sprzedaży, zainteresowanie artykułami tytoniowymi będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy - grafik dostosowany do twoich zajęć, zobowiązań
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę (pełen etat) i umowę zlecenie (20h/tydz - konieczny status studenta)
  • szkolenie wewnętrzne
  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

Masz pytania? Zadzwoń 22 510 73 29 lub 22 510 12 56.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Promotorzy Trading Sp. z o.o sp.k. działa na polskim rynku artykułów tyt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management