Opis stanowiska pracy

SALEMAX jest właścicielem portalu FranczyzaBanku.pl oraz organizatorem ogólnopolskiego procesu rekrutacyjnego „Praca w bankowości i finansach”. Firma w ramach prowadzonej działalności współpracuje z ponad 3 tysiącami placówek bankowych oraz biur kredytowych w Polsce.

Aktualnie rekrutujemy dla swoich Partnerów Biznesowych, kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta w następujących miejscowościach:

Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Szczytno, Bartoszyce, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nidzica, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa, Lidzbark

Główne zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów bankowych
  • Bieżąca obsługa operacyjna Klientów
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
  • Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
  • Aktywny udział w funkcjonowaniu Placówki

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta – mile widziane,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Zainteresowanie tematyką finansową. – mile widziane.

Oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Anonimowość: Twoje CV nie zostanie przekazane obecnemu pracodawcy.
  • Analizę oczekiwań: Po przeprowadzeniu wywiadu, zapraszamy Kandydatów na rozmowy rekrutacyjne do wybranych Instytucji Finansowych.
  • Pomoc w poszukiwaniu pracy

Zaoszczędź czas i zwiększ szansę na zatrudnienie. Wyślij jedno CV i zyskaj wiele możliwości!

Prezentacja firmy

Serwis FranczyzaBankuPL jest organizatorem największego ogólnopolskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość