Opis stanowiska pracy

Do Punktu ubezpieczeniowo-finansowego poszukujemy aktualnie:

Doradcy Klienta

Miejsce pracy : Myszków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych oraz Firmowych,
- analizę potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów ubezpieczeniowo-finansowych,
- budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami,

Oczekiwania:
- orientacja na realizację celów sprzedażowych,
- rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
- doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów,
- wykształcenie minimum średnie maturalne,
- znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- system premiowy zależny od wyników pracy,
- pakiet szkoleń,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma działająca na rynku ubezpieczeniowo-finansowym do 6 lat

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse