ManpowerGroup Sp. z o.o.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie relacji z klientami - kontakt telefoniczny
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • doświadczenie związane ze sprzedażą lub obsługą klienta
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi programów komputerowych
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do wykonywania pracy zmianowej

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet szkoleń
  • atrakcyjny system premiowy
  • rozbudowany pakiet benefitów
  • praca w jednej w największych firm ubezpieczeniowych w Europie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials