Opis stanowiska pracy

Wiodąca spółka z branży zarządzania wierzytelnościami sektora b2b, notowana na GPW w Warszawie rynek NewConnect; w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów (szczególnie kluczowych) z segmentu B2B w zakresie: windykacji, faktoringu, usług prawnych,
  • negocjowanie warunków transakcji z Klientami
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Kancelarii
  • bieżący monitoring usług i produktów konkurencji na rynku usług zarządzania wierzytelnościami, odszkodowań, faktoringu i usług finansowych dla firm
  • przygotowywanie oferty
  • analiza potrzeb i oczekiwań Klientów

Wymagania:

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie: zlecenia windykacji B2B, faktoring, usługi prawne, odszkodowania
  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży produktów windykacyjnych, faktoringowych, prawnych,
  • prawo jazdy kategorii B
  • zaangażowanie i kreatywność
  • realizacje planów sprzedażowych
  • sumienność
  • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point)

Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • rozbudowane systemy motywacyjne
  • pakiety medyczne
  • dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie
  • stabilizację i bardzo dobrą atmosferę pracy
  • szkolenia umożliwiające rozwój kwalifikacji i wiedzy
  • pracę w dynamicznym zespole
  • dla najlepszych możliwość awansu

Zapraszamy do złożenia aplikacji ze zdjęciem.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawną – Inkaso WEC S.A. z siedzibą w Łodzi ul. Piotrkowska 270 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Od 1995 roku świadczymy kompleksowe rozwiązania finansowe dla fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting