Doradca Klienta

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych celów poprzez sprzedaż produktów bankowych w szczególności z sektora micro,
  • aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami Detalicznymi oraz Sektora MSP
  • doradztwo finansowe i budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • obsługa gotówkowa Klientów oddziału,
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w doradztwie dla Klientów segmentu Małych Przedsiębiorstw),
  • wiedza z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • troska o wyniki biznesowe Banku oraz osobista odpowiedzialność za ich realizację,
  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zastępstwo,
  • możliwość awansu na stanowisko Specjalisty ds. Małych Przedsiębiorstw
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
  • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, pakiet rekreacyjno-sportowy).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.