Opis stanowiska pracy

Nowa kariera, sprzedaż, marketing i obsługa klienta

Jesteśmy firmą handlową prowadzącą projekty na terenie Krakowa. Rozumiemy, jak trudno jest młodym ludziom stawiać pierwsze kroki na rynku pracy, dlatego stworzyliśmy przyjazne, stabilne miejsce, gdzie jest to możliwe.

Nie jest dla nas ważne czy posiadasz doświadczenie zawodowe, czy też nie - liczy się dla nas przede wszystkim Twoja osobowość, motywacja do zdobywania nowych doświadczeń oraz optymizm i energia w działaniu!

W związku z realizacją nowego projektu sprzedażowego na terenie Krakowa oferujemy pracę na stanowisku Doradca klienta. Praca polega na aktywnym oraz kreatywnym wdrażaniu nowych rozwiązań dla naszych klientów.

Profil Kandydata:

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • gotowość do uczestniczenia w szkoleniach
  • optymizm i zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, także w oparciu o umowę o pracę
  • innowacyjny system wynagrodzeń, dający możliwość wysokich zarobków
  • szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje
  • wolne weekendy
  • stałe godziny pracy
  • możliwość uzyskania pierwszego awansu już po 6 miesiącach pracy
  • komfortowe warunki pracy

Prezentacja firmy

Firma Infinitum Globalny sp z oo wierzy, iż najlepszym sposobem z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing