Opis stanowiska pracy

Kancelaria Law & Insurance funkcjonuje na rynku usług prawnych i finansowych od blisko 3 lat. Stanowimy młody, dynamiczny Zespół składający się z Mediatorów i Radców Prawnych. Cechuje Nas profesjonalizm, nowoczesne podejście i elastyczność wobec zmian zachodzących na rynku usług prawnych.

W związku z zapotrzebowaniem na usługi Naszej Kancelarii poszukujemy osób na stanowisko: Doradcy Klienta; dlatego jeśli szukasz ciekawego miejsca pracy i cenisz sobie jakość i niezależność, wyślij swoje zgłoszenie!

Obowiązki Doradcy:
• aktywne pozyskiwanie Klientów i ich obsługa zgodnie z procedurami Kancelarii;
• ocena zdolności finansowej i potrzeb Klienta;
• przygotowywanie i prezentacja optymalnych rozwiązań dla Klienta;
• sporządzanie pism i dokumentacji;
• wstępna analiza przyjmowanych spraw;
• mediacje i negocjacje;
• dbałość o pozytywny wizerunek Kancelarii.

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się, innowacyjnej Kancelarii;
• szkolenia z zakresu prawa i finansów, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę, na początek: 1500PLN netto plus premia);
• możliwość szybkiego awansu;
• pracę od poniedziałku do piątku w centrum Krakowa lub Rzeszowa;
• przyjazną atmosferę i satysfakcję z wykonywanej pracy;
• narzędzia pracy: telefon, laptop, system CRM; dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Wymagania

• komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z Klientem;
• umiejętności analityczne;
• samodzielność i inicjatywa w działaniu;
• wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja;
• chęć rozwoju osobistego i łatwości w przyswajaniu wiedzy;
• wykształcenie wyższe ewentualnie status studenta studiów dziennych lub zaocznych ostatnich lat;
• obsługa urządzeń biurowych, pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i Word.

Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów finansowych;
• doświadczenie w pracy z Klientem.

Nie wymagamy wiedzy z zakresu prawa. Wystarczy skuteczna komunikacja. Reszty Cię nauczymy.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Kancelarii Law & Insurance jest kompleksowa obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management