Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma zajmująca się doradztwem energetycznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ponadprzeciętnych kandydatów na cztery wolne stanowiska. Nasze doświadczenie i cykl szkoleń perfekcyjnie przygotują Cię do pracy i pozwolą osiągnąć sukces finansowy i zawodowy.

  • Obsługa Klienta B2B
  • Usługa – DORADZTWA ENERGETYCZNEGO (małe i średnie firmy)

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń /zadaniowy, prowizyjny/
  • Umowa agencyjna lub umowa zlecenia
  • Normowany CZAS pracy
  • Praca  główna
  • Narzędzia pracy:
    • Samochód
    • GSM
    • Tablet
  • Opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Docelowo awans na stanowisko Leadera Zespołu
  • Szkolenia stacjonarne + przez platformę internetową
  • Wsparcie analityków i zespołu Lederów i managerów / analizy, projekty, audyty mocy biernej, audyty mocy umownej, audyty Taryfy Dystrybucyjnej
  • Unikalna oferta na rynku "6w1"
    • Energia Elektryczna
    • Gaz ziemny
    • Pakiet pracowniczy
    • Fotowoltaika
    • Opłata marketingowa
    • Opieka w klasie BiznesClass

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Pełne zaangażowanie i wysoka motywacja do osiągnięcia sukcesu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy czynne

Mile widziane:

  • praktyka w sprzedaży produktów i usług B2B i B2C
  • staż w sprzedaży ponad 5 lat
  • pozytywne nastawienie

Prezentacja firmy

Fortum to jedna z największych z 100% udziałem kapitału fińskiego w kraj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 120 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zadaniowo-premiowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management