Opis stanowiska pracy

PLACÓWKA PARTNERSKA ALIOR BANK S.A. POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO
DORADCA KLIENTA DO ODDZIAŁU W KOSTRZYNIE

OBOWIĄZKI

• Bieżąca obsługa Klientów w oddziale w tym prawidłowe wykonywanie operacji kasowych
• Aktywna sprzedaż produktów finansowych Klientom indywidualnym
• Analizowanie potrzeb Klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich oczekiwań

WYMAGANIA

• Doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze Klienta (mile widziane doświadczenie pracy w banku lub obsłudze kasowej)
• Rozwinięta umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji biznesowych
• Minimum średnie wykształcenie
• Chęci rozwoju zawodowego w bezpośrednim kontakcie z Klientami
• Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi

OFERUJEMY

• Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• Szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę
• Realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem ekspertów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Placówka Partnerska Alior Bank S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość