Opis stanowiska pracy

S-Lex Sp. z o.o. lider w branży odszkodowawczej w ramach rozwoju struktur terenowych, poszukuje pracowników z branży odszkodowawczej do nowo otwieranych biur.

Praca polega na dotarciu do poszkodowanych i pomocy w wypełnieniu dokumentacji w celu dochodzenia przez Kancelarię odszkodowania/zadośćuczynienia w najwyższej możliwej wysokości.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwości awansu na Dyrektora Oddziału,
  • Limit paliwowy na prywatny samochód a dla najlepszych samochód służbowy,
  • Pakiet szkoleń oraz wsparcie doświadczonej kadry managerskiej,
  • Wyjątkową atmosferę i profesjonalny zespół współpracowników.

Podpisujesz umowę, której się nie wstydzisz bo oferta dla Klienta zawiera

  • Pobieranie wynagrodzenia Tylko od wygranych kwot,
  • Wykładanie kosztów sprawy sądowej,
  • Ponoszenie ryzyka przegrania sprawy sądowej,
  • Prowadzenie sprawy przez Radcę Prawnego/Adwokata na każdym etapie.

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ min. 1 rok
  • Konsekwencja w działaniu
  • Kreatywne podejście do sposobów pozyskiwania klientów
  • Komunikatywność, otwartość i zaangażowanie
  • Wysoki poziomu kultury osobistej

Prezentacja firmy

S-Lex to kancelaria zajmująca się walką o odszkodowanie dla osób poszkod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta