Opis stanowiska pracy

- bezpośrednia sprzedaż ( w placówce) produktów finansowo-ubezpieczeniowo-medycznych oraz usługi prawnej;
- aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów,
- budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami,
- praca w systemie CRM
- Dbanie o powierzone mienie i odpowiedzialność za powierzone zadania
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

- doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta,
- znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
- ambicji i zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych,
- mile widziane doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych lub ubezpieczeń

Prezentacja firmy

Money Trade & Media Sp. Z O. O. zajmuje się pośrednictwem finanso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse