Human & Hunter Sp. z o.o.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Grudziądz, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź, Częstochowa, Rzeszów

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa Klienta za pośrednictwem telefonu
  • Wykonywanie połączeń wychodzących w celu umawiania spotkań biznesowych
  • Dbałość o przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur oraz o jakość świadczonych usług dla Klientów

Oczekiwania:

  • Min. wykształcenie średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego lub flamandzkiego
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku call center
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Konsekwencja w działaniu, wytrwałość w dążeniu do celu
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.