Santander Bank Polska

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Ciechanów, Mława, Pułtusk, Siedlce
W Santander oferujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania w branży finansowej. Obecnie wdrażamy rozwiązania oparte o biometrię, blockchain i technologie pozyskiwane ze świata fintech. Szybko, bo agile'owo. Dlatego szukamy kolejnych specjalistów, którzy pomogą nam zbudować bank, w którym "bankujesz jak chcesz."

Nr ref.: DK/IP/06/2015

Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji. Jeśli chciałbyś zostać częścią tej organizacji – weź udział w rekrutacji.

Masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych?

Praca z Klientem sprawia Ci satysfakcję?

Zależy Ci na rozwoju zawodowym?

ZAPRASZAMY DO ZESPOŁU NASZYCH DORADCÓW!

ZAKRES ZADAŃ:

  • Analiza potrzeb Klientów indywidualnych
  • Aktywna sprzedaż dopasowanych do potrzeb Klientów produktów oraz usług bankowych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych i satysfakcjonujących relacji
  • Obsługa gotówkowa oraz bezgotówkowa
  • Zapewnienie klientom wysokiej jakości sprzedaży i obsługi zgodnie ze standardami Banku

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Zatrudnienie w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • System wynagrodzeń uwzględniający indywidualne osiągnięcia sprzedażowe
  • Kompleksowy program szkoleń zapewniający wdrożenie do pracy (szkolenia produktowe, systemowe, sprzedażowe)
  • Realne szanse rozwoju – możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych
  • Pracę w zespole pełnym energii i pasji
  • Ciekawe benefity oraz świadczenia socjalne
  • Prywatną opiekę zdrowotną

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży produktów finansowych
  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)
  • Nastawienia na realizację celów
  • Wysokiego zaangażowania w pracę
  • Odpowiedzialności
  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji z klientem
  • Wysokich standardów etycznych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego