Opis stanowiska pracy

Duża instytucja finansowa poszukuje kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel - Doradca Klienta

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie spotkań handlowych
- analiza potrzeb Klienta i dobór odpowiedniego rozwiązania
- sprzedaż produktów finansowych
- aktywne pozyskiwanie Klientów
- budowanie długofalowych relacji biznesowych

Oferujemy:
- pracę w dużej, stabilnej firmie
- zarobki adekwatne do umiejętności i osiągnięć
- realizację aspiracji zawodowych poprzez jasno określone kryteria awansu
- bogaty pakiet socjalny (karta medyczna, sportowa, ubezpieczenie grupowe, laptop, program emerytalny)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

- wykształcenie min. średniego
- zaangażowanie
- zorientowanie na cel
- wysoka kultura osobista
- niekaralność

Prezentacja firmy

ING, dawniej Nationale-Nederlanden od lat pomaga w planowaniu prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Laptop, karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, program emerytalny
Branża / kategoria:
Praca Finanse