Opis stanowiska pracy

Nest Bank niczym gniazdo chroni i pozwala rodzinom bezpiecznie rozwinąć skrzydła. Pomagamy w budowaniu bezpieczeństwa finansowego w przyjaznej atmosferze oraz trzymamy się z daleka od modnych i niebezpiecznych produktów finansowych.

Grupa Finansowa ECF Sp. z o.o. to Partner Biznesowy Nest Banku - współczesnego banku detalicznego dla którego wartości jak bezpieczeństwo, rodzina, rozwój są kluczem funkcjonowania w dzisiejszych czasach.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży szukamy osób które chcą:

  • mieć wpływ na kreowanie oferty dla klienta,
  • przygotowywać działania marketingowe,
  • budować nowe zespoły sprzedażowe,
  • realizować nowe wyzwania, które są przed nami,
  • wygrywać liczne konkursy,
  • poznawać najnowszy system motywacyjny w sprzedaży.

Zgłoś się do nas i weź udział w tym co będzie określane mianem wydarzenia 2016 roku w bankowości !!!

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Elbląg, Ełk, Pisz, Gdańsk

Region: warmińsko-mazurskie, Pomorskie

Numer referencyjny: NEST/DK/MIASTO

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • rozmowa z klientem przez telefon i osobiście w placówce,
  • częstowanie kakao klientów, którzy odwiedzą Twoją placówkę,
  • pomoc w spełnianiu marzeń klientów, poprzez sprzedaż tylko takich produktów, których potrzebują,
  • budowanie relacji z klientami tak aby znali Ciebie z imienia i wiedzieli że pomożesz im w wielu innych sprawach, nie tylko finansowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług,
  • znajomość etapów rozmowy handlowej, analizy potrzeb, czyli zadawania pytań,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • komunikatywność, pozytywna energia (uśmiech na twarzy mile widziany), otwartość na klienta,
  • podstawowa umiejętność pracy z komputerem, pocztą email, excel, czasem word.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z załącznikiem prowizyjnym, który jest przyjazny i czytelny,
  • cele sprzedażowe miesięczne, które są realne opierające się tylko na produkcie kredytu gotówkowego - (u
  • nas zasada SMART obowiązuje)
  • liczne benefity socjalne - ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do LUX MEDu, dofinansowanie nauki,
  • udział dla najlepszych w konferencjach sprzedażowych takich jak Diamenty Sprzedaży, czy uczestnictwo w
  • szkole Brian Tracy International, czy Instytutu Liderów Zmiany Adama Dębowskiego,
  • narzędzia pracy - telefon, laptop, auto (dla pracowników placówki),
  • liczne konkursy, bonusy sprzedażowe,
  • wsparcie w postaci szkolenia wstępnego, oraz wsparcie indywidualne trenera sprzedaży i produktu,
  • możliwość rozwoju na Lidera placówki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Grupa Finansowa ECF Sp. zo.o. jest partnerem biznesowym największych ba... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Bankowość