Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem wewnętrznych struktur sprzedaży, jedna z największych na świecie grup finansowo-ubezpieczeniowych, lider w swojej branży, poszukuje do oddziału w Ciechanowie kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Opis stanowiska pracy:
- Analiza potrzeb finansowych klienta
- Prezentowanie rozwiązań finansowych znajdujących się w ofercie firmy
- Aktywna sprzedaż produktów finansowych

Oferujemy:
- Ponadprzeciętne wynagrodzenie
- Pakiet zdrowotny
- Ubezpieczenie
- Wyjazdy zagraniczne dla najlepszych
- Pracę w stabilnej finansowo firmie z ponad 150-letnią tradycją
- Profesjonalny system szkoleń oparty o najnowsze rozwiązania
- Szeroką i konkurencyjną ofertę rozwiązań finansowych
- Jasno określona ścieżka kariery
- Pracę w środowisku najlepszych doradców
- Biuro w centrum miasta

Brak doświadczenia nie jest przeszkodą - zapewniamy szkolenia, które pozwolą zdobyć niezbędną wiedzę do wykonywania zawodu!

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- Min. średnie wykształcenie
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Nienaganna kultura osobista

Mile widziane
- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w sprzedaży

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa finansowa-lider w swojej branży, oferująca k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi