Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko Doradcy Klienta. Współpracujemy z jednym z największych liderów branży energetycznej.
Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny ze stałymi, dotychczasowymi klientami naszego Partnera i informowanie ich o korzyściach wynikających z przedłużenia umowy.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- Zaangażowania w powierzone obowiązki,
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- Umiejętności obsługi komputera,
- Nastawienia na cel.

Chcemy Ci zaoferować:

- Stałą stawkę godzinową oraz prowizję od sprzedaży,
- System poleceń- 300 zł za 1 osobę,
- Możliwość otrzymania zwrotu za dojazd dla osób spoza Bydgoszczy,
- Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
- Pracę w dogodnej lokalizacji- centrum Bydgoszczy,
- Profesjonalne szkolenie,
- Wsparcie koordynatorów,
- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Prezentacja firmy

Tevitel to nowoczesna firma z sektora telesprzedaży o mocno ugruntowanej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne, Praca Obsługa klienta