Opis stanowiska pracy

W rankomat.pl pomagamy znaleźć najatrakcyjniejsze oferty ubezpieczeń (samochodu, podróży, nieruchomości) oraz produktów finansowych (od kredytów po konta i lokaty)

Jesteśmy największa porównywarką ubezpieczeń w Polsce ale nie przestajemy się rozwijać.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Dorady Klienta ds. ubezpieczeń samochodowych, abyśmy mogli pomagać jeszcze większej liczbie Klientów w wyborze najlepszego ubezpieczenia.

Twoje obowiązki:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami, którzy szukali  ofert ubezpieczenia samochodu na stronie rankomat.pl.
  • Dobór najlepszej oferty adekwatny do potrzeb Klienta
  • Weryfikację informacji pozostawionych przez Klientów na stronie  rankomat.pl

Gwarantujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa+ jasno określony system  premiowy)
  • Szkolenia wstępne + wsparcie trenera w trakcie pracy
  • Licencję agenta ubezpieczeniowego
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (centrum miasta)
  • Komfortowe warunki pracy w nowym, klimatyzowanym biurze
  • Miłą atmosferę pracy, brak korporacyjnych barier i procedur
  • Godzina płatnej przerwy do wykorzystania każdego dnia pracy
  • Realną możliwość rozwoju i awansu

Dodatkowo:

  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa pn-pt.9-17 i 12-20)
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia