Opis stanowiska pracy

Proponujemy Państwu pracę na stanowisku Doradca Klienta w jednym z naszych oddziałów, mieszczących się w Bielsko-Białej.

Do obowiązków Doradcy Klienta będzie należeć:

- aktywne pozyskiwanie Klientów
- budowanie trwałych relacji z Klientem
- dopasowywanie odpowiedniej oferty dla Klienta
- rzetelne weryfikowanie tożsamości Klientów oraz przedstawionej dokumentacji
- dbanie o właściwy obieg dokumentacji.

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Doradca Klienta oczekujemy:

- doświadczenia w pracy z Klientem (atutem będzie doświadczenie w branży finansowej)
- wysokiej kultury osobistej
- nastawienia na realizację postawionych celów

Prezentacja firmy

Kredyt Express S.A. jest ogólnopolskim operatorem produktów finan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizja uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Finanse