Opis stanowiska pracy

KAMELEON to Firma założona 1995 roku zajmująca się sprzedażą odzieży damskiej zgodnie z obowiązującymi trendami w modzie. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne propozycje skierowane do kobiet dojrzałych, jak i te szyte z myślą o młodych klientkach. Potrafimy harmonijnie połączyć klasykę z awangardą, wygodę z elegancją i oryginalność z uniwersalnością .Oferowany przez nas asortyment pochodzi wyłącznie od najlepszych polskich producentów. Cechuje go elegancja, wysoka jakość, oraz przystępna cena.
W związku z otwarciem przez naszą firmę nowego salonu odzieżowego na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany Wrocławskie, poszukujemy Pań do pracy w charakterze doradcy klienta.
Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za profesjonalną obsługę klienta i sprzedaż eleganckiej odzieży damskiej. Preferujemy osoby z doświadczeniem w branży odzieżowej, wiek kandydatek nie ma znaczenia.
oferujemy:
- umowę o prace na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- rozbudowany system premiowy
- praca w miłej atmosferze w zespole profesjonalistów ,
- możliwość awansu sprawdzenia swoich umiejętności
-strój służbowy z naszych najnowszych kolekcji
-atrakcyjną zniżkę na produkty z naszej oferty

Wymagania

poszukujemy osób:
- z miłą aparycją
- zainteresowanych modą
- zaangażowanych ,z dobrą organizacją pracy
- wysoką kulturą osobistą
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- pozytywnego nastawienia i cierpliwości w stosunku do klienta.

Prezentacja firmy

sprzedaż odzieży damskiej w wyspecjalizowanych sklepach.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż