Opis stanowiska pracy

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków

  • Odbywanie spotkań z klientami biznesowymi i nawiązywanie współpracy;
  • Przygotowanie ofert, analiz i kalkulacji dla Klientów;
  • Negocjowanie warunków kontraktów;
  • Prowadzenie spraw pozyskanych klientów
  • Wykonywanie realnego planu sprzedażowego gwarantującego atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś otwarty na wiedzę, szybko i chętnie się uczysz (doświadczenie nie jest wymagane)
  • lubisz kontakt z ludźmi i łatwo nawiązujesz relacje
  • jesteś uczciwy i zorganizowany
  • jesteś ambitny, zaangażowany i nastawiony na realizację celu
  • sprawnie obsługujesz komputer
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • lubisz niezależność

    to szukamy właśnie Ciebie!

Co Oferujemy

  • umowa współpracy
  • przejrzysty system wynagrodzeń: atrakcyjna prowizja lub podstawa + prowizja
  • współpracę na zdrowych, przejrzystych i partnerskich zasadach
  • atmosferę w pracy pozbawioną korporacyjnych absurdów
  •  szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • wsparcie całego zespołu
  • materiały niezbędne do współpracy z klientami
  • dla najlepszych samochód służbowy + bonus paliwowy
  • możliwość wpływania na rozwój własny i firmy poprzez realizację własnych pomysłów
  •  rozwój w ramach struktury firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależnym brokerem na rynku sprzedaży energii i gazu. W swoje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Finanse, Praca Inne