Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradca będzie reprezentować firmę na terenie wybranego powiatu. Przy wsparciu Dyrektora Regionu będzie odpowiedzialna za prowadzenie spotkań z klientami w formie warsztatów i późniejszą obsługę w zakresie indywidualnego doboru profesjonalnych narzędzi finansowych.

Wymagania

• Zdolności komunikacyjnych
• Silnej motywacji do pracy i realizacji celów
• Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
• Zainteresowania tematyką finansową
• Wykształcenia średniego/wyższego
• Doświadczenia i zamiłowania do sprzedaży będzie bardzo mile widziane

Prezentacja firmy

Aforti Finance S.A. oferuje profesjonalne, indywidualne doradztwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowa
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse