Opis stanowiska pracy

Szukasz pierwszej pracy, a może stwierdziłeś, że nadszedł czas na zmiany?
Twoja kariera zaczyna się w BGT!

KORZYŚCI DLA CIEBIE:
- stabilna praca, od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16,
- wszystkie weekendy wolne,
- stała, gwarantowana podstawa + system prowizyjny
- dodatkowe bonusy finansowe
- bezpłatne szkolenia, pełne wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji,
- możliwość awansu zawodowego,
- pracę w biurze o wysokim standardzie: klimatyzowane pomieszczenia, zaplecze socjalne,
- biuro w centrum siatki połączeń komunikacyjnych

DOŁĄCZ DO NAS!

Sprawdź co u nas na facebooku :)

FB/BydgoskaGrupaTelemarketingowa

Wymagania

JEŚLI JESTEŚ:

- Komunikatywny, otwarty i pozytywnie nastawiony do świata;
- Lubisz pracę z ludźmi;
- Godzinami "wisisz na telefonie" ;)
- Dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Nie zastanawiaj się i APLIKUJ DO NAS!

Prezentacja firmy

BGT TO LUDZIE Z PASJĄ <br/> <br/>Fantastyczna atmosfera <br/>Wysokie wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za realizację celów, konkursy motywacyjne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management