Opis stanowiska pracy

HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się serwisowaniem oraz sprzedażą technologii służących ochronie środowiska, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Doradca Klienta.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref: DTH/SZCZ/2019

Zadania :

- utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz pozyskanie nowych,
- promocja, sprzedaż produktów i technologii firmy,
- przygotowanie raportów, ofert, prospektów w oparciu o standardy firmy,
- telefoniczne wyjaśnianie zapytań technicznych z klientami, bądź osobiste wizyty u
klientów.

Zapewniamy:

- wynagrodzenie podstawowe od 2 500 zł netto + atrakcyjny system premiowy,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Wymagania

- wykształcenie wyższe/techniczne,
- dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
- znajomość pakietu MS Office,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- kreatywność i samodzielność w działaniu.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi