Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwania nowych i obsługa dotychczasowych Klientów (wyłącznie firm)
  • bieżąca opieka i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • wsparcie w obsłudze prawnej firm
  • kontakty z sądami i urzędami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę lub umowa o współpracę
  • wynagrodzenie stałe, premie oraz prowizje
  • szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji
  • dobrą, koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia
  • bezpośrednią współpracę z prawnikami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze doradztwa prawnego

Prezentacja firmy

Kancelaria Karaś i Wspólnicy specjalizuje się w kompleksowej obsłudze po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura