Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie, oraz towarowanie stoiska pozwalające zapewnić jak najlepszą dostępność i poprawną ekspozycję produktów. Praca odbywa się w godzinach nocnych (pomiędzy godziną 22:00 a 6:00).

Wymagania

  • Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
  • Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
  • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Prezentacja firmy

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie