Doradca Klienta z głową pełną pomysłów ;)

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przeglądając ogłoszenia pewnie masz wrażenie, że wszystkie są identyczne. Szukasz godzinami i nie wiesz co wybrać. Jestem tu po to żeby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru.
Nie zamierzam Ci obiecywać „złotych gór” czy miliona zarobionego w miesiąc, bo tak robią wszyscy.
Wyobraź sobie miejsce pracy w którym poznasz fajnych ludzi – takich jak Ty i będziesz czerpał frajdę z pracy.

Poszukujemy osób do kontaktu z klientem, które będą wspierać nasze działy i rozwijać się sprawnie, tak jak my.

Nie musisz mieć doświadczenia. Jeśli masz:
• chęci, energię i uśmiech
• lubisz pracę w grupie
• jesteś komunikatywny i otwarty na świat, potrafisz szybko się
uczyć.

Myślisz: „Spełniam wymagania, chcę tą pracę, ale co ja z tego będę miał”? Już odpowiadam:
• wysokie zarobki,
• możliwość szybkiego awansu - nowy oddział, nowe biuro
• pracę z wysoką jakością usług i produktów.

Chcesz dać sobie szansę i wykorzystać swój potencjał?

Wyślij CV wraz ze zdjęciem, a wkrótce będziesz częścią tej firmy.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta