Doradca Klienta z funkcją kasjera

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta,  Banku o ugruntowanej pozycji rynkowej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 28615
Praca stała
Lokalizacja: Tarnów

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • Realizację celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami Banku
  • Dbanie o wysoka jakość sprzedaży i obsługi klienta w oddziale Banku
  • Sprawna i rzetelna obsługę operacji i transakcji gotówkowych w oddziale
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku

Oczekiwania:
  •  Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowości detalicznej lub/i innych produktów finansowych
  •  Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów
  • Orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacji do pracy
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Ukończony kurs kasjerski będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • praca w szybko rozwijającym się Banku o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę na atrakcyjnych warunkach
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport/ bilety do kina)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)