Doradca Klienta Włoskojęzycznego

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą outsourcingową świadczącą usługi w obszarze kompleksowej obsługi klienta, w Polsce i za granicą. W swoich działaniach nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie. Dlatego też jednym z naszych znaków rozpoznawczych jest fakt, że pracownicy polecają swoich znajomych do pracy z nami!

Dołącz i Ty!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

DORADCY KLIENTA WŁOSKOJĘZYCZNEGO

(Kraków)

Opis stanowiska

  • Odbieranie połączeń od klientów i odpisywanie na wiadomości mailowe celem udzielenia informacji.
  • Wykonywanie połączeń do klientów w sprawie złożonego przez nich zamówienia.
  • Zaproponowanie klientowi czegoś więcej (dosprzedaż).

Oferujemy

  • Atrakcyjne ‪wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji (przeciętnie 2 500 - 3 000zł netto).
  • Kontakt z native speakerem języka włoskiego, możliwość poznania specyfiki takiego klienta.
  • Zatrudnienie w oparciu o długotrwałą współpracę: pełny (od 9.00) lub niepełny etat (z możliwością ustalenia indywidualnego grafiku).
  • Pensję wypłacaną zawsze w terminie, a gdy istnieje potrzeba również przed czasem (rozumiemy, że istnieją różne sytuacje życiowe).
  • Przejrzysty i motywujący system prowizyjny, konkursy wewnętrzne z nagrodami.
  • Płatne szkolenia umożliwiające osiąganie dobrych wyników na każdym etapie wg indywidualnych potrzeb, nie tylko na początku. Trener wewnętrzny jest do Twojej dyspozycji – zależny nam na Twoim rozwoju.
  • Dostęp do nieograniczonej ilości pysznej kawy, herbaty oraz soków zamawianych specjalnie na Twoje życzenie. Mamy dla Ciebie także świeże owoce dostarczane 2 razy w tygodniu.
  • Elastyczne podejście i wyrozumiałość – możesz bez problemu wziąć dzień wolny czy zaplanować urlop a w sytuacji choroby spokojnie wyzdrowieć.
  • Świetną atmosferę w firmie – spotkanie, wyjazdy integracyjne.
  • Wsparcie kompetentnych i życzliwych osób w każdej chwili.

Oczekujemy

  • Biegłej znajomości języka włoskiego.
  • Otwartości i pozytywnego nastawienia.
  • Chęci do pracy i zaangażowania.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Przekonaj się sam! Wyślij swoje CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".