Doradca Klienta w sklepie z zabawkami

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DORADCA KLIENTA W SKLEPIE Z ZABAWKAMI

Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje?
Czerpiesz przyjemność z kontaktu z Klientem?
Posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z asortymentu Babies (akcesoria niemowlęce)?
Jesteś nastawiona na sukces na sukces i zmotywowana do działania?
Jesteś dobrze zorganizowana?

Jeśli TAK, to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko! Prześlij swoje CV lub zadzwoń: 508 075 444.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę na 1/2 lub 3/4 etatu,
- pakiet wewnętrznych szkoleń produktowych i wdrożeniowych,
- dołączenie do grona wewnętrznych ekspertów,
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w przyjaznym otoczeniu.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne