DORADCA KLIENTA w sklepie z wyposażeniem łazienek

P.H.U. Mart-Hurt

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DORADCA KLIENTA W SKLEPIE Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK

Poszukujemy chętnego do pracy handlowca/ sprzedawcę, który łatwo nawiązuje kontakt z klientami.

Pracujemy od poniedziałku do SOBOTY włącznie.

Poniedziałek- Piątek godz 10-18

Sobota: 9-16

Mart-Hurt

ul.Bartycka 24/26 salon: 62, 214,224

00-716 Warszawa

marthurt. pl

Wymagania

WYMAGANIA:

- MINIMUM ROCZNE DOŚWIADCZENIE W HANDLU W BRANŻY BUDOWLANEJ

- umiejętnośc obliczania niezbędnej ilości płytek do ułożenia (m2, paczki)

- chęć do pracy z ludzmi

- cheć do nauki szerokiego asortymentu (ceramika łazienkowa, płytki, oświetlenie)

- akceptacja pracy także w soboty

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów detalicznych w sklepie z wyposażeniem łazienek wraz z projektowaniem i aranżowaniem łazienki (płytki, ceramika łazienkowa, oświetlenie)

- obsługa komputerowa bazy danych w programie WF-MAG

- przygotowywanie wycen i ofert w excelu

- dbanie o czystość wystawy

- pomoc na magazynie przy rozładunku importowanych towarów

- zmiana ekspozycji- montowanie nowych produktów na wystawie

Oferujemy:

- pracę w sympatycznej atmosferze i zgrany zespół z dużym poczuciem humoru

- dogodne warunki wynagrodzenia

- stałą pracę

- wsparcie merytoryczne, życzliwą pomoc przy wdrażaniu się w struktury firmy

- imprezy firmowe

- szkolenia branżowe

Oferowana przez nas posada, jest pracą stałą. Sama nauka asortymentu potrwa ok.3-6 miesięcy, zatem zainteresowanych długoterminową, stałą pracą (także w każde soboty) prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w formacie DOC lub PDF. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Mile widziane:

- gadulstwo

-kultura osobista

-cierpliwość

-komunikatywność

-umiejętność pracy w zespole

-kreatywność

Prezentacja firmy

Firma Mart-Hurt istnieje na rynku od 1990 roku. Od tylu lat specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie