Doradca Klienta w sklepie sportowym dla osób biegających Bydgoszcz

Aqila

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Bieganie jest Twoją pasją ?

Mamy dla Ciebie pracę która połączy Twoje zainteresowania oraz obowiązki
Poszukujemy osób dyspozycyjnych oraz pełnych energii do dołączenia do naszego zespołu w sklepie w Bydgoszczy.

Wymagania

Wymagania:
- wiedza i zainteresowanie bieganiem,
- wykształcenie minimum średnie,
- punktualność,
- pracowitość,
- reprezentatywność,
- wesołe usposobienie,
- kreatywność,

Oferujemy:
- umowę na czas próbny
- atrakcyjny system wynagrodzeń;
- szkolenia;
- pracę w sympatycznym i młodym zespole;
- możliwości awansu.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zatrudnienia przekazane zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o wysyłanie CV. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Perspektywiczna i szybko rozwijająca się firma.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie