Doradca Klienta w Sklepie dla Biegaczy

Topspot Sp. z o.o.

Katowice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

SklepBiegacza – największa sieć sklepów oferująca profesjonalną odzież, obuwie oraz akcesoria dla pasjonatów biegania. Poza szerokim asortymentem Klienci sieci SklepBiegacza mogą liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą treningów biegowych, odżywiania oraz indywidualnego doboru optymalnego obuwia do biegania. Zespół SklepBiegacza tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy, miłośnicy biegania.

Obecnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu Doradców w sklepie w KATOWICACH.
Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie profesjonalna obsługa klienta.

Wymagania

Wymagania:
wiedza i zainteresowanie bieganiem,
wykształcenie minimum średnie,
punktualność,
pracowitość,
reprezentatywność,
wesołe usposobienie,
kreatywność,
umiejętność swobodnego redagowania tekstu.

Idealny kandydat powinien:
traktować bieganie, jako preferowana forma aktywności fizycznej,
posiadać wykształcenie zdobyte na AWF (lub w trakcie studiów),
mieć doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w sklepie sportowym,
móc pochwalić się uczestnictwem w biegach ulicznych,
wykazywać się komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obsługą handlu detalicznego w ramach prowadzone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie