Doradca klienta w sektorze bankowym

Human & Hunter Sp. z o.o.

Pszczyna, Radlin, śląskie

Miejsce pracy: Pszczyna, Radlin

Zakres obowiązków:

• sprawna obsługa klientów,

• efektywne poszukiwanie nowych klientów,

• profesjonalne doradztwo i sprzedaż produktów bankowości,

• kształtowanie długotrwałych relacji z klientami,

• realizacja planu sprzedażowego,

• budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

• minimum średnie wykształcenie (mile widziane wyższe),

• doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze klienta w branży finansowej lub telekomunikacyjnej

• umiejętność prowadzenia rozmowy tele-sprzedażowej,

• determinacja w pracy,

• samodzielność działania,

• łatwość nawiązywania kontaktów

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• pełnoetatowe zatrudnienie,

• atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + prowizja )

• system szkoleń wdrażających,

• możliwość ciągłego rozwoju,

• wsparcie w realizacji powierzonych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.