Doradca Klienta w salonie Vision Express

Vision Express SP Sp z o.o.

02-486 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poznaj firmę stworzoną z myślą o ludziach i otwartą na ludzi.

Wybierz Vision Express, międzynarodową firmę optyczną, działającą od 20 lat na polskim rynku i posiadającą sieć ponad 190 salonów na terenie całego kraju.

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

- Oferujemy umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
- Jesteśmy liderem w swojej branży
- Proponujemy realną ścieżkę kariery, wsparcie w osiąganiu celów zawodowych i możliwość awansu
- Zapewniamy specjalistyczne szkolenia, dzięki którym poznasz branżę optyczną od podstaw i zdobędziesz unikalne umiejętności
- Możemy się pochwalić wysoką kulturą pracy i przejrzystymi zasadami

Co będzie należało do Twoich zadań?

- Aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów
- Zapewnianie kompleksowej obsługi Klienta na najwyższym poziomie
- Sprzedaż i promowanie oferty Vision Express
- Dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu

Jakich osób szukamy?

- Otwartych, łatwo nawiązujących relację z innymi ludźmi
- Ambitnych, zaangażowanych i wykazujących się dużą inicjatywą
- Potrafiących pracować w zespole

Naciśnij przycisk Aplikuj i opowiedz nam o sobie podczas rozmowy.
Aktualnie poszukujemy kandydatów w:
- CH Złote Tarasy,
- CH Bemowo,
- CH King Cross
- Galeria Mokotów
- CH Ursynów
- CH Wileńska

w wymiarze ¾ i pełnego etatu.
Prosimy o informację mailową jaką lokalizacją i wymiarem etatu są Państwo zainteresowani.

Prezentacja firmy

Vision Express to miejsce przyjazne dla wszystkich pracowników. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta