DORADCA KLIENTA w salonie podłóg i drzwi

Direct Floor

Wrocław, dolnośląskie

Od: Direct Floor
Miejsce pracy: Wrocław

Salon podłóg i drzwi z ofertą wysokiej jakości podłóg drewnianych, laminowanych, winylowych oraz drzwi skierowaną do wymagającego klienta.

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań doradcy należy profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż, a także pozyskiwanie kontaktów i współpraca z architektami. Pracę z klientem traktujemy jako projekt - od gruntownej analizy potrzeb, przez odpowiedni dobór produktów, aż po koordynację dostaw, prac i obsługę posprzedażową. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • rozwinięte kompetencje handlowe (umiejętność pozyskiwania informacji od klienta, analizy oczekiwań, prezentacji i doboru produktów z zaangażowaniem, stosowanie przekonującej argumentacji i negocjacje)
  • otwarte, budzące zaufanie usposobienie (wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dynamika i skuteczność w realizowaniu zadań)
  • świetna organizacja pracy
  • pełna samodzielność
  • nastawienie na rozwój i efekty
  • dodatkowym atutem będzie podstawowe rozumienie kwestii technicznych oraz znajomość i wyczucie trendów
  • mile widziane również doświadczenie handlowe w branży wykończenia wnętrz w specjalistycznych punktach sprzedaży, a zwłaszcza doświadczenie we współpracy z architektami wnętrz

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • intensywne szkolenia oraz niezbędne wsparcie przy wdrożeniu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szansę zdobycia bogatego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • premię adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.