DORADCA KLIENTA W PUNKCIE USŁUG FINANSOWYCH

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta- lidera wśród sieci handlowych w Europie i na świecie- poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź – Śródmieście.

Zadania:
• Aktywna sprzedaż produktów finansowych (oddział stacjonarny);
• Doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów;
• Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentacji kredytowej;
• Uczestniczenie w akcjach marketingowych oraz eventach;
• Obsługa reklamacji.

Wymagania:
• Posiadanie doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta (mile widziana branża finansowa);
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową;
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + premii;
• Szkolenia branżowe;
• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w branży finansowej.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.