doradca klienta w punkcie sprzedaży kawy, ch aura

Randstad Polska Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Lubisz kontakt z ludźmi? Kochasz kawę? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy handlu i nauczyć się doskonałej obsługi klienta? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do pracy w kameralnym sklepie w Olsztynie. Niewielkie, przyjazne zespoły młodych ludzi, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!
Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy o kawie oraz zdobyć doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów użytkowych.

doradca klienta w punkcie sprzedaży kawy

Nr ref.: 37903
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Olsztyn

Zakres obowiązków:

• profesjonalna obsługa klienta
• dbanie o wygląd ekspozycji
• czynności pomocnicze w sklepie i magazynie
• budowanie pozytywnych relacji z klientem

Oczekiwania:

• aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
• dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy
• uśmiech, optymizm, otwartość i łatwość nawiązywania relacji
• mile widziane doświadczenie w charakterze hostessy, w sprzedaży, obsłudze klienta
• mile widziany status studenta (studia zaoczne)

Oferta:

• praca w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
• praca w firmie, która dzięki zapewnianiu bardzo dobrych warunków dla swoich pracowników, otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014
• czas pracy dostosowany do Twoich możliwości
• możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
• bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą
• comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy
• praca na podstawie umowy zlecenie
• gotowość do pracy w Olsztynie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)