Doradca Klienta w Punkcie Obsługi Ratalnej

Finance Care Sp. o.o.

Łódź, łódzkie

Finance Care Sp. o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z największych Banków w Polsce, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Profeslonalna obsługa Klienta podczas zakupów ratalnych w salonie Saturn,

Oferujemy:

•Proponujemy umowę o pracę na okresu próbny z możliwością przedłużenia na czas określony,
•Premie uzależnione od wyników sprzedaży,
•Wsparcie doświadczonych Doradców,
•Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży finansowej,
•Elastyczny grafik (praca w godzinach otwarcia salonu Saturn).

Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Dobrej organizacji pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Wysokiej dyspozycyjności;
  • Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.