Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz ciekawej pracy a jesteś osobą:
- przedsiębiorczą,
- zaangażowaną,
- odpowiedzialną
- gotową do osiągania celów
- lubisz wyzwania
to ogłoszenie jest dla Ciebie przepustką do rozwoju zawodowego.

Szukam osoby, która będzie uczestniczyła w powstaniu i rozwoju nowej placówki bankowej w Luboniu.

Zadania:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- utrzymanie relacji sprzedażowej z klientami,
- bieżąca obsługa klienta placówki
- przedstawianie klientom oferty i dobrych rozwiązań finansowych
- realizacja planów sprzedażowych,
- systematyczna nauka i uczestniczenie w szkoleniach

Wymagania

- minimum2 lata doświadczenia sprzedażowego
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży kredytów i ubezpieczeń oraz znajomość rynku kredytów gotówkowych
- umiejętność nawiązywania relacji,
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- odpowiedzialności i rzetelności,

- stabilną pracę z dużą szansą rozwoju i awansu,
- motywujący system pracy,
- dobrą atmosferę,
- stałą opiekę menadżera,
- bezstresowy system wdrażania do pracy,
- nieograniczone wynagrodzenie prowizyjne,

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależnym doradztwem kredytowym.<br/>Zajmujemy się kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Inne