doradca klienta w kawiarnii

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Kontakt z ludźmi daje Ci satysfakcję? Lubisz dynamiczną, wielozadaniową pracę w miłym towarzystwie? Jeśli tak, aplikuj!

Dla naszego Klienta, firmy z branży zajmującej się sprzedażą kawy i innych produktów poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 40305
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • doradzanie (pomoc w wyborze)
  • obsługa klienta
  • sprzedaż

Oczekiwania:

  • książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia
  • dyspozycyjność w weekendy i w tygodniu
  • osoba energiczna, lubiąca pracę z ludźmi
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy zlecenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w miłej atmosferze, w zgranym zespole
  • stawka godzinowa
  • grafikowy czas pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)