Doradca Klienta w Dziale Budowlanym – stabilna praca, atrakcyjne zarobki!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, Luboń, Wiry, Plewiska, Komorniki, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Luboń, Wiry, Plewiska, Komorniki

Zakres zadań:

  • Obsługa klienta i pomoc w doborze odpowiedniego produktu
  • Dbanie o ekspozycje i wykładanie towaru
  • Pomoc przy kompletowaniu zamówień

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat (w oparciu o umowę o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miejsce w doskonale skomunikowanym centrum Poznania
  • System szkoleń wdrażających do pełnionego stanowiska

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość materiałów budowlanych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Czekamy właśnie na Ciebie!

  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz - praca od zaraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.