Doradca Klienta w Call Center S-PLUS

S-Plus

Września, wielkopolskie

S-Plus
Jesteśmy pierwszą w Polsce Siecią Salonów świadczących profesjonalne usługi z zakresu zaawansowanej kosmetyki aut oraz szybkich napraw szkód komunikacyjnych i parkingowych w technologii SMART.

www.s-plus.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów z pasją do motoryzacji na stanowisko:

Miejsce pracy:
Września

Opis stanowiska:

  • obsługa infolinii przychodzącej (kontakt z klientem biznesowym i indywidualnym, dot. zleceń naprawy pojazdów)
  • podtrzymywanie i rozwijanie partnerskich relacji z Klientem wewnętrznym
  • monitorowanie naprawy samochodów
  • stały kontakt z Klientem w celu wyjaśniania wszelkich aspektów i etapów realizacji naprawy
  • rozliczania napraw pojazdów, fakturowanie i windykacja

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z Klientem – sprzedaż bezpośrednia lub Call Center
  • mile widziane doświadczenie w branży samochodowej
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań i pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista, swobodna komunikacja
  • bardzo dobra obsługa komputera –pełen zakres MS Office (Word, Excel, Internet)
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości,
  • zdolność budowania trwałych relacji z Klientem,
  • nastawienie na cel oraz wysoką jakość obsługi klienta

Oferujemy:

  • wsparcie techniczne i merytoryczne oraz możliwość ciągłego doszkalania się
  • pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (po okresie próbnym)
  • możliwość stabilnej, długofalowej współpracy w firmie z wieloletnim doświadczeniem rynkowym
  • stałe wynagrodzenie + premia
  • przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:
S-Plus