Doradca klienta w biurze nieruchomości

Zen Nieruchomości

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZEN Nieruchomości zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane pracą na stanowisku doradcy klienta w biurze nieruchomości.
Systematyczna praca to klucz do sukcesu, jeśli też tak uważasz dołącz do nas.

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa klientów w tym,
- pozyskiwanie ofert nieruchomości,
- prezentowanie ofert nieruchomości,
- aktualizowanie bazy danych,
- czynne uczestnictwo w negocjacjach,
- finalizowanie transakcji.

Poszukujemy osoby:
- pozytywnie nastawionej do życia i ludzi, chcącej pracować w zespole,
- o silnej motywacji do pracy i dużej energii do działania,
- rzetelnej w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz samodzielnej w działaniu,
- zainteresowanej tematyką nieruchomości,
- posiadającej zdolności handlowe i lubiącej wyzwania,
- z umiejętnością obsługi komputera i podstawowych programów,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i własny samochód

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1000 zł miesięcznie,
- konkurencyjne - prowizje uzależnione od wyników sprzedaży,
- dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,
- szkolenia wewnętrzne,
- przyjazną atmosferę pracy w wesołym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wszystkie podane dane są zgodne z prawdą i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie dla celów rekrutacyjnych w Zen Nieruchomości Klaudiusz Pomykała zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Prezentacja firmy

ZEN NIERUCHOMOŚCI zaprasza do współpracy wszystkie osoby zaintere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena