Doradca Klienta w biurze kredytowym

Karena S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy bogatą paletę produktów finansowych – kredyty, pożyczki, konta osobiste.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

  • doradztwo finansowe w oparciu o analizę potrzeb klienta,
  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
  • kompleksową obsługę w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów,
  • realizację założonych planów sprzedażowych.

Jesteś odpowiednim kandydatem jeśli:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze produktów finansowych,
  • znasz lokalny rynek pośrednictwa finansowego,
  • potrafisz budować długofalowe relacje z klientami,
  • masz wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą,

Oferujemy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty SODEXO),
  • wyjazdowe szkolenia wstępne,
  • intensywny rozwój zawodowy,
  • przyjazny i skuteczny system wdrożenia i adaptacji oraz wsparcie na każdym jego etapie,
  • pracę w stałych godzinach – wolne weekendy.

Jeśli chcesz się z nami rozwijać i jednocześnie spełniasz przedstawione powyżej wymagania wyślij do nas swoje CV.

Prezentacja firmy

KARENA S.A. - nasza siedziba mieści się w Siemianowicach Śląskich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management