Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej do naszego salonu marki Vistula poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: CH Riviera

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać swoje obowiązki DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zostając naszym Pracownikiem zyskujesz:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
stabilność zatrudnienia - umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik,
system premiowania,
pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego, szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji,
atrakcyjne zniżki na nasze firmowe produkty.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Vistula Group S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wart... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa