Doradca klienta VIP

Pro Arch

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli w pracy ważne dla Ciebie są:
- elastyczny czas wykonywania powierzonych zadań
- indywidualna, oparta na szkoleniach ścieżka kariery
- możliwość zdobycia prestiżowego zawodu i uzyskanie państwowej licencji
- atrakcyjny system rozwoju i awansu
- organizacja pracy i planowanie są Twoją mocną stroną

Wymagania

Wymagania:
- otwartość i komunikatywność w kontaktach z ludźmi
- odpowiedzialność, inicjatywa i skuteczność w działaniu
- nastawienie na osiąganie celów i prowadzenie własnego biznesu
- wykształcenie minimum średnie
- wiek 22 – 55 lat
- niekaralność
- doświadczenie w kontakcie z klientem będzie dodatkowym atutem

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Firma z globalnym doświadczeniem na rynkach finansowych, oferująca usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management